Trešdiena, 25. marts
Māra, Mārīte, Marita, Mare, Ģedimins
weather-icon
+7° C, vējš 0.89 m/s, D-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

«Baltijas ceļš» rosina veidot vienotu ķēdi uz Eiropu

«Baltijas ceļš» turpinās kopīgajā ķēdē uz Eiropu, uzsvēra kultūras ministre un darba grupas «Baltijas ceļa» atzīmēšanas pasākumu organizēšanai vadītāja Kārina Pētersone.

«Baltijas ceļš» turpinās kopīgajā ķēdē uz Eiropu, uzsvēra kultūras ministre un darba grupas «Baltijas ceļa» atzīmēšanas pasākumu organizēšanai vadītāja Kārina Pētersone, ziņo BNS. Lai apliecinātu Eiropas ideju, vairāki atceres sarīkojumi šodien, 23. augustā, notiek «ar Eiropas vārdu». Viens no grandiozākajiem ir koncertmītiņš «Roks par Eiropu: veidosim Baltijas ķēdi uz vienotu Eiropu» 11. novembra krastmalā Rīgā. Desmitās gadadienas atzīmēšana sākas ar fotoizstādes ««Baltijas ceļš» fotodokumentos» atklāšanu Dailes teātrī. Turpinājumā – vēsturiskajam notikumam veltīta inteliģences konference. Starptautiskā velobrauciena Tallina–Viļņa–Rīga dalībnieki dosies uz Rīgu. Kaimiņus Latvijas riteņbraucēji sagaidīs Grenctāles un Valkas robežpunktos. Atceres sarīkojumi notiek arī pagastos, kuriem 1989. gadā cauri vijās «Baltijas ceļš».

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.