Iecavas pagasta politiski represēto kluba dalībnieki gadskārtējā sanāksmē 21. novembrī pārskatīja kopīgo gājumu un pārvēlēja valdi.
Iecavas pagasta politiski represēto kluba (PRK) dalībnieki gadskārtējā sanāksmē 21. novembrī pārskatīja kopīgo gājumu un pārvēlēja valdi.
Arī turpmāk klubu vadīs Alberts Murāns. Iecavā PRK darbojas sešus gadus un ir Latvijas Politiski represēto apvienības (PRA) patstāvīga struktūrvienība. A. Murāns pauda apmierinātību par to, ka klubā šogad iestājušies 11 gados jaunāku dalībnieku. No viņiem divi ievēlēti valdē.
Labas attiecības PRK ir ar pagasta padomi, kultūras namu un sociālās aprūpes centra vadītāju Helgu Pīlādzi. Rasta iespēja sešiem visvecākajiem – 1941. gada jūnijā izsūtītajiem – uzdāvināt jaunākā parauga radiouztvērējus. Informāciju par kluba aktualitātēm un sarīkojumiem ievieto pagasta avīzītē. Iecavnieki piedalās PRA Koordinācijas padomes sēdēs, šovasar ar pagasta gādību bija iespēja būt kopā ar likteņa biedriem pirmajā politiski represēto salidojumā Ikšķilē. Decembrī jāpošas PRA desmit gadu jubilejas konferencei, kas notiks Ogrē mēneša otrajā sestdienā.