Sestdiena, 28. marts
Gunta, Ginta, Gunda
weather-icon
+-1° C, vējš 1.05 m/s, D vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Kāpēc jāpeļ ķirurgi?

Pirmo reizi rakstu redakcijai. Ar avīzes starpniecību gribu pateikties ķirurgiem – dakterim Pilickim, dakterim Butulim, kuri operēja un ārstēja manu brāli un māsu.

Pirmo reizi rakstu redakcijai. Ar avīzes starpniecību gribu pateikties ķirurgiem – dakterim Pilickim, dakterim Butulim, kuri operēja un ārstēja manu brāli un māsu.
Bet pats galvenais – mans dēls (puikam 13 gadu) ārstējas tikai pie daktera Butuļa jau trīs mēnešus. Viņš neskatījās, vai tā ir darbdiena vai brīvdiena, bet lika iet uz pārsiešanu. Dakteris laipni un sirsnīgi mani mierināja, lai neuztraucos par dēla veselību. Jau no pirmās reizes ārstam Butulim ticēju, ka rezultāts būs pozitīvs. Darījām visu, ko dakteris lika, un ar viņa pūlēm zēnam tagad ir veseli abu kāju īkšķi.
Tāpēc nepelsim ķirurgus, kuriem ir tik smags un atbildīgs darbs.
Ar cieņu – I. BEĶERE Bauskā

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.