Aprīlī sākas aktīvā remontdarbu sezona, tāpēc žurnāla «DEKO» aprīļa numura galvenā tēma – dzīvokļa vai mājas remonts.
Aprīlī sākas aktīvā remontdarbu sezona, tāpēc žurnāla «DEKO» aprīļa numura galvenā tēma – dzīvokļa vai mājas remonts. Tajā uzzināsit visu par lielo un mazo remontu, par materiāliem un izmaksām.
Jaunā rubrika «Apbūve» palīdzēs izdarīt pareizo izvēli tiem, kam vēl nav savas mājas un nav arī īstas skaidrības, kādai tai vajadzētu būt. Šoreiz žurnāls «DEKO» stāsta par mājām – mūsdienīgu kompromisa variantu starp savrupmāju un dzīvokli. Ja jums rūp mājas un dzīvokļa drošība, iesakām izpētīt ugunsdrošības ierīču piedāvājumu.
Būvmateriālu klāstā uzmanības lokā vienmēr modernais dabiskais parkets – mūžīgais un neatkārtojamais.
Uz lielo portretinterviju šoreiz aicināts arhitekts Andris Kronbergs, pagājušā gada arhitektūras lielās gada balvas saņēmējs.
Trīs dažādas telpas, trīs dažādas cenas – garderobe mājā un dzīvoklī, dažāds dizains un cenu grupas arī žurnālgaldiņiem. Modes tendencēs šoreiz papīra lampas. Interjera sadaļā žurnāls «DEKO» stāsta un rāda, kā interjerā izmantot gleznas.
Romantiskā izbraukumā pa Latvijas novadiem piedāvājums iegriezties Mežotnes pilī – varbūt apmetīsities Safari istabā.
No daudzveidīgās mājas tehnikas šoreiz izraudzīta mūzikas aparatūra – katra moderna cilvēka līdzgaitniece.
Lieldienu noskaņojums galda klājumā – gan olu ēdienos, gan olu lietās.
Dārzs sākas ar ierīkošanu, ierīkošana – ar projektēšanu, un visos šajos posmos vajadzīgs kompetents speciālists – ainavu arhitekts. Kā atrast savu ainavu arhitektu – par to «DEKO» rubrikā «Izvēle». Kā tikt pie stingra, patīkama pamata zem kājām – uzzināsit, izlasot materiālu par celiņu un laukumu segumiem. Vēl dārza sadaļā – eksotiskais bonsai.