«Bauskas klēts» florbola komanda Polijas pilsētā Suvolkos aizvadīja divas draudzības spēles ar šīs valsts A līgas čempionāta 5. vietas ieguvējkomandu.
«Bauskas klēts» florbola komanda Polijas pilsētā Suvolkos aizvadīja divas draudzības spēles ar šīs valsts A līgas čempionāta 5. vietas ieguvējkomandu.
Baušķenieki, šī gada Latvijas virslīgas čempionāta 6. vietas ieguvēji, pirmajā cīņā svinēja uzvaru – 14:8, otrā spēle beidzās neizšķirti, vēstī «Bauskas klēts 1» komandas spēlējošais treneris Normunds Grunckis.
Poļi plāno pretvizīti
Florbolisti priecājas, ka netālu no Bauskas iegūti jauni draugi, kuri vēlas sadarboties arī turpmāk. Paredzams, ka jūnija otrajā nedēļā poļu florbolisti ieradīsies vizītē Bauskā. Viesojoties kaimiņzemē, mūsu sportisti bija pārsteigti par lieliskajām sporta bāzēm, kādas izveidotas pie mācību iestādēm un pilsētas iedzīvotāju vajadzībām. N. Grunckis spriež, ka arī Bauskā būtu vajadzīga vēl kāda zāle, jo sporta namā «Mēmele» jau sāk trūkt laika treniņnodarbībām florbolā. Treneris atgādina, ka valsts čempionāta otrajā līgā «Bauskas klēts 2» komanda savā grupā izcīnīja 5. vietu.
Kaut gan florbolistiem vasara mēdz būt atelpas periods, mūsu komanda nedrīkst zaudēt meistarību. Pirmo reizi florbols iekļauts Trīszvaigžņu spēļu programmā, un Bauskas rajonam būs šajā sporta veidā jāpārstāv Zemgale, jācīnās ar citu novadu izlasēm.
15 komandu dzenā balto bumbiņu
Šosvētdien, 13. maijā, sporta namā «Mēmele» kļūs zināmas Bauskas 1. spartakiādes labākās florbola komandas. Pēc priekšsacīkstēm četriniekā iekļuva akciju sabiedrību «Bauskas piens», «Balodis Printing», uzņēmēju un bērnudārza komanda.
Vairāki uzņēmumi un arī pilsētas Dome atrada līdzekļus florbola nūju iegādei. Aktīvajiem florbolistiem bija jāpagūst sacensības tiesāt un spēlēt. N. Grunckis ir aizkustināts par pilsētas komandu centieniem apgūt florbolu. Daudziem tas ir jauns sporta veids. Iesaistoties tajā, radīsies lielāka sapratne par florbolu un, iespējams, vecāki mudinās bērnus pievērsties baltās, apaļās bumbiņas savaldīšanai. Cerams, ka pilsētas sacensības papildinās florbola līdzjutēju saimi.