Tikai virsmāsai Verai Bajārei Bauskas slimnīca varējusi samaksāt dalības naudu, lai viņa pārstāvētu mūsu rajonu Latvijas 1. māsu un vecmāšu kongresā.
Tikai virsmāsai Verai Bajārei Bauskas slimnīca varējusi samaksāt dalības naudu, lai viņa pārstāvētu mūsu rajonu Latvijas 1. māsu un vecmāšu kongresā. Tā skaidroja ārstniecības iestādes direktore Valentīna Ziedone. Saiets notiks 11. un 12. maijā Dailes teātrī.
Par līdzdalību speciālistu kongresos, kas reizē ir arī profesionālas mācības, jāmaksā katram ārstam pašam. «Bauskas Dzīves» rīcībā ir ziņas, ka ārstes A. Hačikjana un M. Davidone katra samaksājušas ap 60 dolāru, lai piedalītos Latvijas ginekologu kongresā. Tas notiks maija beigās. Slimnīcas direktore šo faktu apstiprināja, sakot, ka arī par kursiem gan ārstiem, gan medmāsām nākoties maksāt no privātiem līdzekļiem, iestādei neesot līdzekļu šādiem nolūkiem.