Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis, Daiva, Daivis
weather-icon
+8° C, vējš 1.79 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Maiznieki ne tikai cep, viņi arī sporto

Latvijas maiznieku 2. sporta spēles notika sestdien, 4. augustā, Bauskas stadionā ar Latvijas maiznieku biedrības atbalstu.

Latvijas maiznieku 2. sporta spēles notika sestdien, 4. augustā, Bauskas stadionā ar Latvijas maiznieku biedrības atbalstu. Tajās piedalījās 19 komandu – gan lieli, gan mazi uzņēmumi no Rīgas, Balviem, Rēzeknes, Priekules, Kuldīgas un citām valsts pilsētām. Kopumā bija aptuveni 250 dalībnieku, informēja sacensību galvenais tiesnesis un organizators Dainis Riciks.
Viņš stāstīja, ka dalībnieki piedalījušies gan individuālos sporta veidos (makšķerēšana, svaru bumbu celšana, kannas mešana), gan komandu sacensībās (basketbols, virves vilkšana, tautas bumba un stafete).
«Pirmo vietu kopvērtējumā ieguva «Iļģuciema maiznīca». No Bauskas puses neviena komanda nepiedalījās,» teica D. Riciks. Viņš sporta svētkus raksturoja kā izdevušos. Dalībnieki varēja labi atpūsties, jo nodarbes turpinājušās līdz pulksten diviem naktī. «Tas nekas, ka salijām. Arī nākamgad notiks šādas sacensības,» teica D. Riciks. Par Bausku viņš sacīja visai īsi – patika pilsēta, labs stadions.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.