Otrdiena, 7. aprīlis
Zinta, Vīlips, Filips, Dzinta, Dzintis
weather-icon
+2° C, vējš 2.68 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Vietējā tirgus ieņēmumi palielinās

Pirkumus Iecavas tirgū izvēlas ne tikai vietējie iedzīvotāji, bet arī ļaudis no citiem pagastiem.

Pirkumus Iecavas tirgū izvēlas ne tikai vietējie iedzīvotāji, bet arī ļaudis no citiem pagastiem. Šis gads ir labs, vienpadsmit mēnešos ieņēmumi tik lieli kā visā pagājušajā gadā kopā, teic Iecavas tirgus direktors Jānis Ošiņš. Preču sortiments vienmēr pietiekami plašs, un tas piesaista pircējus.
Daudzi atzinīgi novērtējuši to, ka tagad tirgū nopērkama gluži svaiga cūkgaļa. Tās tirdzniecība labi veicas Iecavas pagasta zemnieku saimniecībai «Mežotne», kas šogad sākusi sadarbību ar vietējo tirgu. Par apmeklētāju trūkumu nežēlojas darbinieki kioskā, kurā pārdod Ķekavas putnu fabrikas produkciju, un Aizkraukles rajona kompānija «Daugava», tā piedāvā piena produktus.
Iecavas tirgus atvērts arī svētdienās, tad plašā izvēlē ir rūpniecības preces, kuras piedāvā Latvijas ražotāji. Viņi ieraduši mērot tālu ceļu no dažādām Latvijas pilsētām. Šīs nedēļas nogalē paredzēts Ziemassvētku tirdziņš.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.