Trešdiena, 8. aprīlis
Edgars, Danute, Dana, Dans
weather-icon
+6° C, vējš 3.58 m/s, A-ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Atklāj pārkāpumus bērnunamā

Bauskas rajona Padome izteikusi rājienu bērnunama patversmes «Annele» direktorei Dzintrai Veļķerei.

Bauskas rajona Padome izteikusi rājienu bērnunama patversmes «Annele» direktorei Dzintrai Veļķerei. Sēdē 18. aprīlī tika uzklausīts rajona Padomes revīzijas komisijas priekšsēdētājas Ivetas Konušas ziņojums par bērnunamā veikto revīziju. Rīkojoties ar finansēm, konstatēta patvaļa un pārkāpumi. To pierāda vairāki fakti.
«Anneles» budžets 2001. gadā bija Ls 61000, no tā 62 procenti jeb Ls 44000 izlietoti algām. Darba samaksas fonds 2001. gadā pārtērēts par Ls 2745, bet izdevumi audzēkņu ēdināšanai samazināti par Ls 4184. Meklējot telpu remontētājus, nav veikta cenu aptauja, nav noslēgti līgumi, ir arī citi pārkāpumi.
2002. gada 1. janvārī bērnunamā patversmē «Annele» dzīvoja 60 audzēkņu, strādāja 33 darbinieki, vēl 11 cilvēku 2001. gadā bija pieņemti darbā uz laiku.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.