Svētdiena, 7. decembris
Antonija, Anta, Dzirkstīte
weather-icon
+1° C, vējš 0.45 m/s, D-DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Atvērta «Aprīļa pilienu» filiāle

Īslīces pagasta bērnu vokālās studijas «Aprīļa pilieni» vadītāja Nijole Berezina ir izveidojusi studijas filiāli Rīgā.

Īslīces pagasta bērnu vokālās studijas «Aprīļa pilieni» vadītāja Nijole Berezina ir izveidojusi studijas filiāli Rīgā.
Turpmāk arī Latvijas Televīzijas ēkas telpās darbosies studijas «Aprīļa pilieni» grupa, kurā interesenti varēs apgūt estrādes dziedāšanu.
Projekts tapis sadarbībā ar televīzijas producentu Aivaru Auziņu, kurš jau daudzus gadus ir sekojis Īslīces pagasta Līduma kultūras nama bērnu popgrupas «Sapnītis» izaugsmei un ikgadējam konkursam «Aprīļa pilieni».
Nijole Berezina informē, ka studijas filiāles prezentācija notikusi 31. janvārī. Bauskas rajona jaunie dziedātāji varot būt droši, ka «Aprīļa pilieni» tāpat kā līdz šim turpinās darbu arī Īslīces pagastā.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.