Latvijas lauku rajonu labākos jaunos galda tenisistus noskaidroja «Dartijas» sporta namā Iecavā.
Latvijas lauku rajonu labākos jaunos galda tenisistus noskaidroja «Dartijas» sporta namā Iecavā.
Sacensībās piedalījās Jēkabpils, Valkas, Liepājas, Kuldīgas, Aizkraukles, Bauskas rajona un Smiltenes galda tenisisti. Sportisti sacentās trijās vecumu grupās vienspēlēs un vienā – dubultspēlēs. Tā informē Iecavas tenisistu trenere Baiba Gāga.
VIENSPĒLES
Vecākajā grupā zēniem pārākumu demonstrēja jēkabpilieši O. Baibakovs un J. Glotovs, ierindojoties attiecīgi 1. un 2. vietā. 3. vietu izcīnīja baušķenieks Sandris Baumanis. Meiteņu sacensībās dominēja Bauskas rajona pārstāves – uzvarēja Gunita Indriksone no Bauskas, bet 2. un 3. vietu izcīnīja iecavnieces Sabīne Munde un Elīna Kapača. Pirmajā sešniekā bija piecas (!) Bauskas rajona galda tenisistes.
Arī vidējās grupas (1988. – 1990. gadā dzimuši) spēlētāji, Bauskas rajona pārstāvji, iepriecināja ar labiem rezultātiem. 3. vietu ieguva skaistkalnietis Raimonds Gladēvičs, piekāpjoties tikai R. Skurjatam (Jēkabpils) un E. Dzalbam (Valka). Meiteņu vidū labākā bija skaistkalniete Lāsma Gladēviča, pārspējot Ievu Indriksoni no Bauskas un A. Afanasjevu. Šajā vecuma grupā finālā iekļuva četras mūsu rajona pārstāves, bet zēniem – trīs.
Jaunākajā grupā uzvarēja kuldīdznieki T. Vihmanis un R. Didžus, trešais palika viens no sacensību jaunākajiem dalībniekiem skaistkalnietis Einārs Gladēvičs. Mūsu rajona meitenēm šajā vecuma grupā neizdevās iekļūt pirmajā trijniekā.
DUBULTSPĒLES
Jauktajās dubultspēlēs uzvarēja G. Indriksone pārī ar O. Baibakovu, pārspējot I. Indriksoni un J. Glotovu. Spēcīgākais zēnu pāris bija J. Glotovs un O. Baibakovs, bet trešo vietu izcīnīja S. Baumanis un A. Žukauskis (Bauska). Meiteņu konkurencē māsas Indriksones piekāpās tikai A. Afanasjevai un J. Markēvičai, ierindojoties otrajā vietā. Trešās palika L. Gladēviča un M. Romanovska.
Sacensības pierādīja, ka Bauskas rajonā ir daudzsološi jaunie galda tenisisti, īpaši vecākās grupas meitenes, kā arī abās jaunākajās grupās, rezumēja iecavnieku trenere B. Gāga.
J. PĀRUMS Iecavā