Skaistkalnes pagastnams, skola, bibliotēka, tautas nams un baznīca pagājušajā nedēļā tika izrotāti ar dekoratīvām skuju vītnēm un spuldzīšu svečturiem.
Skaistkalnes pagastnams, skola, bibliotēka, tautas nams un baznīca pagājušajā nedēļā tika izrotāti ar dekoratīvām skuju vītnēm un spuldzīšu svečturiem. Ziemassvētku dekors no 1. decembra grezno pašvaldības un bibliotēkas ieejas durvis, bet pēcpusdienā visos logos iedegas svečturi. Svētku noskaņu pagasta centrā palīdzēja radīt bezdarbnieces, kuras gatavoja zaļumu vijas, bet elektriķis Stasis Ziemelis rūpējās, lai visi sabiedrisko ēku logi būtu apgaismoti.
Bibliotēkas vadītāja Daiga Jakuška gatavo senu pastkaršu izstādi. Iestāde ir mantojusi atklātņu kolekciju no Pētera Lukašēvica, novadpētniecības entuziasta. Daiga teic, ka pagasta centrā drīz tiks iedegta lielā egle, kas aug iepretim pagasta padomei.
Savukārt Skaistkalnes paulīniešu ordeņa mūki bērniem par prieku katoļu baznīcā veidos Betlēmes silīti. Pirmā mācību semestra noslēgumā pagasta vidusskolas 1. – 4. klašu bērni baznīcā sniegs tradicionālo Ziemassvētku koncertu.