Sestdiena, 28. marts
Gunta, Ginta, Gunda
weather-icon
+-1° C, vējš 0.89 m/s, DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Avārijā cietušas jaunietes

Vecumnieku novadā ceturtdien, 30. martā, avārijā cietušas divas 19 un 20 gadus vecas jaunietes.

Negadījums notika, kad transporta līdzekli uz grants seguma sanesa, tas nobrauca no ceļa un apgāzās, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Zemgales reģionālā centra pārstāvis Kristians Galanders.

Pēc avārijas 19 gadus vecajai meitenei konstatēta galvas trauma un plēsta brūce kājā. 20 gadus vecajai jaunietei traumēta galva un plecs. Viņām sniegta medicīniskā palīdzība.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.