Ceturtdiena, 11. decembris
Guna, Judīte
weather-icon
+8° C, vējš 3.13 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

«Bauskas Dzīve» jautā

Kā vērtējat to, ka šogad ziema vēl nav iestājusies?

AIVARS DIŠLANS, apsargs:

– Katram laikam ir plusi un mīnusi. Pozitīvi ir tas, ka automašīna nav jāsilda. Negatīvi – nav noskaņojuma, ziemas izjūtas. Šī gada ziemu vērtēju negatīvi.

GUNTARS SIMANOVIČS, dīdžejs:

– Šāda ziema man nepatīk. Gribētos daudz sniega, varētu slēpot, slidot. Gaidu, kad to varēs izdarīt.

ANGELITA, pensionāre:
– Ziemu vajag, būsim priecīgi, kad sagaidīsim. Ir vajadzīgs noskaņojums.

GUNĀRS PALDE, pensionārs:

– Ja būtu sniegs, tad slēpotu. Vajag aukstumu!

INESE LISOVSKA, kasiere, konsultante:

– Sniegu vajadzēja Ziemassvētkos, sagaidot jauno gadu! Tagad jācer uz labu vasaru. Atceros, ka skolas laikos bija ļoti daudz sniega.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.