Baušķeniekiem autosportistiem brāļiem Andim un Mārim Neikšāniem vakar, 7. oktobrī, Latvijas autorallija šīgada čempionāta pēdējā posma noslēgums Madonas rajonā bija atšķirīgs.
Baušķeniekiem autosportistiem brāļiem Andim un Mārim Neikšāniem vakar, 7. oktobrī, Latvijas autorallija šīgada čempionāta pēdējā posma noslēgums Madonas rajonā bija atšķirīgs. “Latvijas Mobilā telefona rallija komandas” preses sekretārs Mārtiņš Dzenītis informē, ka Andis Neikšāns un Pēteris Dzirkals ar “Mitsubishi Lancer Evo IX” N4 klasē divās sacensību dienās uzrādīja trešo labāko rezultātu, bet sezonas kopvērtējumā izcīnīja vicečempionu titulu. Tas ir labs sniegums, uzskata komanda, jo Anda ekipāžai šī bija debijas sezona pilnpiedziņas mašīnu klasē. Ātrāk par A. Neikšānu traucās Jāņa Vorobjova un Gunta Ervalda ekipāža.
Māris Neikšāns un Māris Jēkabsons tehnisku iemeslu dēļ finišu nesasniedza, tādējādi sezonas kopvērtējumā ierindojās piektajā vietā. Savukārt “Latvijas Mobilā telefona rallija komandai”, kuru pārstāv abi baušķenieki, trešā vieta šīgada Latvijas čempionātā, precizē M. Dzenītis.