Piektdiena, 1. maijs
Ziedonis
weather-icon
+18° C, vējš 2.68 m/s, R-ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Diskutē par kārtību Vecumniekos

Plaša sabiedrības diskusija par sabiedrisko kārtību Vecumniekos notika vakar, 3. oktobrī.

Plaša sabiedrības diskusija par sabiedrisko kārtību Vecumniekos notika vakar, 3. oktobrī.
Pašvaldības vadītājs Rihards Melgailis informē, ka galvenais sarunu temats bija kārtība un iedzīvotāju drošība ciematā. Diskusijā piedalījās arī Bauskas rajona Policijas pārvaldes (RPP) atbildīgās amatpersonas. “Mums kopīgiem spēkiem jārod risinājums policijas darba uzlabošanai, tostarp ļoti sāpīgajai kadru problēmai,” skaidro RPP priekšnieka palīdze Linda Janševska.
Sarunā piedalījās pašvaldības un izglītības darbinieki, nevalstisko organizāciju pārstāvji. Plašāks ieskats par diskusiju būs kādā no nākamajiem “Bauskas Dzīves” numuriem.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.