«Bauskas Dzīves» redakcijas šoferim Jurim Iļņickim vakardiena, 9. maijs, bija īpaša. Viņa dzīves skrējiens uzņēma ātrumu jaunam, sestajam gadu desmitam.
“Bauskas Dzīves” redakcijas šoferim Jurim Iļņickim vakardiena, 9. maijs, bija īpaša. Viņa dzīves skrējiens uzņēma ātrumu jaunam, sestajam gadu desmitam. Kolēģi Jurim ļāva atcerēties jaunības gadus, kad jubilārs stūrēja arī motociklu. Šoreiz tas bija īsts spēkrats, kura straujums un gaita daudz pieredzējušo šoferi pat bija spējusi pārsteigt.
SIA “Bauskas Dzīve” biroja administratore Daiga Ļotova zina precīzi pateikt, cik ilgi Jurītis, kā viņu ikdienā uzrunā kolēģi, ir kopā ar rajona laikraksta veidotājiem, – šis jau 34. pavasaris. Un tā jau nesaskaitāmas darbdienas pagājušas redakcijā. Kolēģi viņam ir pateicīgi par sapratni un pacietību, ko vajag ļoti daudz, strādājot radošā komandā. Vakar jubilārs saņēma daudz sirsnīgu sveicienu.