Sestdiena, 2. maijs
Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds
weather-icon
+18° C, vējš 1.34 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Francijas pavasaris arī Vecumniekos

Mākslas dienām Vecumniekos šogad ir īpašs akcents. Sestdien, 19. maijā, vidusskolas un Mākslas un mūzikas skolas kopīgi rīkoto pasākumu «Francijas pavasaris Vecumniekos» atbalstīja vietējā pašvaldība.

Mākslas dienām Vecumniekos šogad ir īpašs akcents. Sestdien, 19. maijā, vidusskolas un Mākslas un mūzikas skolas kopīgi rīkoto pasākumu “Francijas pavasaris Vecumniekos” atbalstīja vietējā pašvaldība. “Dažādi mākslas projekti Vecumniekos risinās regulāri. Šogad nolēmām tādu īstenot, apvienojot vidusskolas un Mākslas un mūzikas skolas spēkus. Varbūt varēja būt lielāka atsaucība, bet tie bērni, kas piedalījās, mājās devās apmierināti,” stāsta Vecumnieku vidusskolas direktora vietniece Ingrīda Segliņa.
Radošo izpausmju iespējas bērniem bija ļoti dažādas. Viņi darināja cepures un rotas, gleznoja, zīmēja uz asfalta, izkrāšņoja savu ķermeni. “Gatavoju auskarus. Tas bija viegls darbiņš, taču uztaisīt cepuri bija grūti,” stāsta mazā māksliniece Samanta Žukauska.
“Bērniem ir skaistas, gaišas idejas, viņiem tikai jāļauj izpausties. Francijas māksla – tas mums asociējas ar bezrūpību, jautrību un pavasari. Tas arī šodien valdīja Vecumniekos,” atklāj gleznotāja Aija Zariņa.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.