Svētdiena, 12. aprīlis
Jūlijs, Ainis
weather-icon
+2° C, vējš 1.99 m/s, A vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Gaida vārdadienu un mīļus radiņus

ALVILS BRENCIS, operators «Shell» degvielas uzpildes stacijā «Ozolnieki» Ceraukstē, dzīvo Brunavas pagastā. Pirmdiena. Arī brīvajās dienās darba pietiek. Ir, ko darīt saimniecībā, jāapkopj rukši un divas kaziņas.

ALVILS BRENCIS, operators «Shell» degvielas uzpildes stacijā «Ozolnieki» Ceraukstē, dzīvo Brunavas pagastā.
Pirmdiena. Arī brīvajās dienās darba pietiek. Ir, ko darīt saimniecībā, jāapkopj rukši un divas kaziņas. Jāturpina piebūves sakārtošana. Trīs gadus dzīvojam «Maldās», un mājas paplašināšana vēl nav pabeigta. Celtniecības lietas ir tīkamas, jo vairākus gadus strādāju šajā nozarē. «Maldās» sava istaba būs sievastēvam, kurš īpašumu nopirka un uzdāvināja mūsu ģimenei.
Otrdiena. Uz Mežgaļu pamatskolu aizbrauc meita Eva un dēls Elvis. Sievai šī nedēļa ir brīva. Viņa strādā veikalā pagasta centrā. Man šodien ir naktsmaiņa, darbs sākas pulksten 21.
Trešdiena. Pēc darba stundām, pārrodoties mājās, liekos «uz austiņu». Nogurums tomēr jūtams, jo lielā ceļa malā arī naktī piestāj automašīnas. Esmu pieradis, ka man tāds īpatnējs režīms.
Vakarstundā abiem ar sievu patīk skatīties «Fabriku 2». Cītīgi sekojām «Sapņu salai», tagad esam pievērsušies šim realitātes šovam. Ja neesmu bijis mājās, Sandra izstāsta, kas iepriekšējā vakarā noticis.
Ceturtdien no rīta steidzos uz darbu. Ceļš nav slidens, un bez raizēm ar savu «Renault» nokļūstu Ceraukstē. Vasarā labā laikā šad tad «ripinos» uz darbu ar velosipēdu, nav nekādas vainas. Ar automašīnu braucu labprāt, astoņus gadus man ir šofera tiesības.
Piektdien dodamies uz Bausku. Pilsētā jāapmeklē dakteri, jāiegādājas produkti vārdadienas svinībām. Daudz kas mums pašiem ir krājumā, bet svinību reizēm vajag vēl kaut ko.
Šodien Valentīna diena. Ievēroju, ka meita tai gatavojās cītīgi, sēdēja pie galda, grieza un līmēja. Skolā droši vien bērni cits citu pārsteidz. Ģimenē šie svētki nav «iedzīvojušies».
Sestdien ir mana vārdadiena, kas aizrit darbā. Svinības paredzētas rīt.
Svētdien gaidām ciemiņus. Parasti ierodas brālēna ģimene, sievasmāsa. Par radiņiem tiešām prieks, jo nemaz tik bieži viņi mūsmājās nesatiekas.
Zinām, ka viesiem īpaši garšo kotletes, nevis parastas, bet pēc manas sievas receptes gatavotas. Arī es labprāt rosos virtuvē, jo dienesta gados iemanījos pavāra prasmē.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.