Piektdiena, 17. aprīlis
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis
weather-icon
+10° C, vējš 1.34 m/s, A-ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Grimze būs «Balticovo» padomes priekšsēdētājs

Līdzšinējais a/s «Balticovo» ģenerāldirektors un valdes priekšsēdētājs Valdis Grimze kļuvis par uzņēmuma padomes priekšsēdētāju.

Līdzšinējais a/s «Balticovo» ģenerāldirektors un valdes priekšsēdētājs Valdis Grimze kļuvis par uzņēmuma padomes priekšsēdētāju. Šāda ziņa saņemta no Raimonda Ločmeļa, sabiedrisko attiecību konsultanta. Amatu maiņa saistīta ar V. Grimzes turpmāko pievēršanos galvenokārt uzņēmuma stratēģiskajai attīstībai. Viņš turpinās reprezentēt uzņēmumu un atbildēs par ārējo sakaru uzturēšanu.
Par jauno «Balticovo» ģenerāldirektoru un valdes priekšsēdētāju kļuvis Arnis Veinbergs, kas uzņēmumā strādā kopš jūlija. Līdz tam A. Veinbergs četrus gadus bija direktors SIA «Velte Eko», kas nodarbojas ar augļu un dārzeņu pārstrādi, konservu ražošanu un vairumtirdzniecību, kā arī strādājis par mārketinga direktoru SIA «KOK

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.