Augusta sākumā «Bauskas Dzīve» saņēma sāpju pilnu vēstuli ar lūgumu palīdzēt. To bija rakstījuši baušķenieki no Uzvaras ielas.
Augusta sākumā «Bauskas Dzīve» saņēma sāpju pilnu vēstuli ar lūgumu palīdzēt. To bija rakstījuši baušķenieki no Uzvaras ielas.
«Lūdzu, palīdziet tikt vaļā no šaubīgiem tipiem, kas regulāri apmeklē 2. dzīvokli Uzvaras ielā 11. Tur jau četrus gadus ir tā saucamā «točka». Tajā apkārtnē regulāri notiek sīkas un lielākas zādzības. Kam pieder māja, nezinām. Policijai tas neinteresē, lai gan viņi labi zina, kas piegādā alkoholu un kas tirgo. Sākas tumšie vakari, un mēs negribam satikt cilvēkus, kuri nedzīvo tajā apvidū. Ceram uz jūsu palīdzību.»
Vēstules kopiju redakcija nosūtīja Bauskas rajona Policijas pārvaldei. Publicējam Bauskas pilsētas policijas iecirkņa jaunākā iecirkņa inspektora, policijas kaprāļa A. Panovska, 15. septembrī sagatavotu atbildi.
«Informēju, ka sakarā ar laikraksta «Bauskas Dzīve» sūdzību, 15. septembrī ap plkst. 10.55 Bauskā, Uzvaras ielā 11, 2. dzīvoklī tika veikts kontrolpirkums. Tā rezultātā tika izņemti 3,4 litri nelikumīga alkohola.
Vainīgajai personai tajā pašā datumā tika sastādīts administratīvais protokols pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 155³. panta «Alkoholisko dzērienu un spirta tirdzniecība neatļautās vietās.»»