Pagājis mēnesis, kopš 26. maijā notika TV 3 raidījuma «Katrīnes palīdzības formula» un portāla «Ziedot.lv» rīkotā akcija «Labestības diena».
Pagājis mēnesis, kopš 26. maijā notika TV 3 raidījuma “Katrīnes palīdzības formula” un portāla “Ziedot.lv” rīkotā akcija “Labestības diena”, bet baušķeniece Māra Rumbauska nav saņēmusi ne digitālo dzirdes aparātu iegādei saziedoto naudu, ne arī pašus aparātus.
Līdzekļus Bauskas pamatskolas audzēknei Mārai portālā “Ziedot.lv” ieskaitīja daudzi mūsu rajona iedzīvotāji.
Vēl pirms raidījuma palīdzības kontā Mārai bija ienācis vairāk nekā 1700 latu no vajadzīgajiem 2400 latiem, atgādina portāla “Ziedot.lv” sabiedrisko attiecību un attīstības vadītāja Ilze Šēfere.
Pārējo naudu Mārai būtu pārskaitījis Mārtiņa fonds, bet akcijas gaitā kāds uzņēmējs anonīmi ziedoja visu vajadzīgo summu, lai Māra Rumbauska varētu tikt pie dzirdes aparātiem. Nauda tiešām ir, “Ziedot.lv” gaida rēķinu, ko apmaksās, apliecina Ilze Šēfere. Aparāti Valsts bērnu dzirdes centram jāpasūta firmā, kas tos piegādā. Diemžēl pagaidām tas nav noticis, jo, iespējams, kāds no darbiniekiem, kuram tas jāizdara, ir atvaļinājumā. Ilze Šēfere nevarēja paskaidrot, kad Māra varētu saņemt dzirdes aparātus.
Aktrises Katrīnes Pasternakas vadītā labdarības akcija 26. maijā noritēja ar vērienīgu šovu. Bija cerēts savākt 46 tūkstošus latu, bet labvēļi no visas Latvijas saziedoja 141 000 latu, kam vajadzēja nonākt pie daudziem slimajiem bērniem. Izrādās, ka tā tomēr vēl nav noticis.