Trešdiena, 22. aprīlis
Armands, Armanda
weather-icon
+4° C, vējš 1.3 m/s, ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Komisāre dosies pie mūsu zemniekiem

Vienu zemnieku saimniecību Iecavas novadā un otru Rundāles pagastā pirmdien, 14. jūnijā, apmeklēs Eiropas Komisijas komisāre Sandra Kalniete.

Vienu zemnieku saimniecību Iecavas novadā un otru Rundāles pagastā pirmdien, 14. jūnijā, apmeklēs Eiropas Komisijas komisāre Sandra Kalniete. Šis būs viņas trešais izbraukums Latvijas laukos, informē Latvijas Lauksaimniecības konsultāciju centra (LLKC) direktors Mārtiņš Cimermanis.
Komisāre vēl iepazīsies ar Jelgavas rajona zemnieku darbu un noslēgumā LLKC Ozolniekos tiksies ar rajonu konsultāciju biroju vadītājiem. S. Kalnietes mērķis ir gūt piemērus jauno dalībvalstu lauksaimniecības salīdzinājumam ar vecajām valstīm, lai veidotu viedokli par nozares attīstību.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.