Piektdiena, 3. aprīlis
Irmgarde
weather-icon
+0° C, vējš 1.15 m/s, ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Kūdras kravā atrod smēķējamo tabaku

Valsts ieņēmumu dienesta Zemgales reģionālā Pretkontrabandas daļa Grenctāles muitas punktā 29. jūnijā mašīnā ar kūdru ir atradusi arī maisus ar smēķējamo tabaku.

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Zemgales reģionālā Pretkontrabandas daļa Grenctāles muitas punktā 29. jūnijā mašīnā ar kūdru ir atradusi arī maisus ar smēķējamo tabaku.
Tā BNS informēja VID Komunikāciju daļas vadītāja Dita Kļaviņa.
Spriežot pēc pavaddokumentiem, kravā jāatrodas 5834 maisiem ar kūdru. Pašlaik notiek pārbaude, lai noteiktu, cik daudz ir nedeklarētu maisu, kuros atrodas nevis kūdra, bet gan smēķējamā tabaka.
Krava bija paredzēta eksportam uz Vāciju. Pārvadājumu veic Lietuvas firma, kas preci saņēmusi no kāda Latvijas uzņēmuma. Automašīnas vadītājs sniedz paskaidrojumus.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.