Sestdiena, 4. aprīlis
Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
weather-icon
+4° C, vējš 2.24 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Kultūras namam izstrādāta sava stratēģija

Iecavas kultūras nama direktore Biruta Švītiņa 18. novembrī saņēma pagasta padomes atzinības rakstu par aktīvu pilnvērtīgas kultūras dzīves organizēšanu un vadīšanu pagastā.

Iecavas kultūras nama direktore Biruta Švītiņa 18. novembrī saņēma pagasta padomes atzinības rakstu par aktīvu pilnvērtīgas kultūras dzīves organizēšanu un vadīšanu pagastā.
Direktore «Bauskas Dzīvei» sacīja, ka jūtas gandarīta. Pagasta kultūras namu Biruta Švītiņa vada no 1997. gada. Viņa organizējusi ēkas remontu un kopā ar kultūras nama speciālistiem izstrādājusi iestādes darbības stratēģiju.
Kultūras namā regulāri notiek sarīkojumi, darbojas 16 amatierkopu un interešu grupu. Biruta Švītiņa teic, ka šoruden Iecavā jūtama visu paaudžu pastiprināta interese par dejotprasmes apgūšanu. Pēc interesentu lūguma novembrī sākusi darboties pieaugušo sporta deju grupa, ko vada Uzvaras vidusskolas skolotāja Lidija Dāvide. Bērni un seniori mācās arī līnijdejas un latviešu tautas dejas.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.