Laikraksts «Bauskas Dzīve» nākamajā gadā pie lasītājiem nonāks divas reizes nedēļā, ievadot abonēšanas kampaņu, skaidro redakcijas mārketinga speciāliste Dace Karļuka.
Par jaunāko četros novados – Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles – varēs izlasīt otrdienas un piektdienas laikrakstos. Avīzē būs plašs tematisko lapu klāsts. Kā ierasts, piektdienās līdz ar avīzi būs pieejama televīzijas programma. Abonentiem ir iespēja izvēlēties vienu no diviem komplektiem: laikrakstu «Bauskas Dzīve» ar televīzijas programmu vai arī avīzi bez pielikuma. Ikmēneša žurnāls «Dzīvespriekam» gan nākamajā gadā vairs netiks izdots. Tomēr lasītāju iecienītās tēmas būs atrodamas laikraksta lappusēs.
Katram no izvēlētajiem komplektiem ir atbilstīga cena. Abonementiem, kuri līdz šim izmantoja automātisko maksājumu un bija izvēlējušies laikrakstu ar pielikumiem, nākamajā gadā tiks piegādāta avīze ar televīzijas programmu. Šajā gadījumā maksājumu kārtībā bankā nekādas izmaiņas nav vajadzīgas, uzsver D. Karļuka.
«Pārējo komplektu īpašniekiem iesakām savā bankā pārliecināties, vai noslēgtais automātiskā maksājuma līgums ļaus no konta noņemt nedaudz lielāku naudas summu. Par visām izmaiņām automātiskā maksājuma līgumā abonenti lūgti informēt laikraksta redakciju vai abonentu servisu Rīgā,» aicina mārketinga speciāliste.
Sākoties preses izdevumu abonēšanas jaunajai sezonai, ir sagādāts kāds jaunums. Abonējot laikrakstu «Bauskas Dzīve» no 2. līdz 28. oktobrim visās abonēšanas vietās Latvijā, arī laikraksta redakcijā, noteikta īpaša cena privātpersonām. Šis piedāvājums ir spēkā, ja laikrakstu abonē 12 mēnešu periodam.