Trešdiena, 11. marts
Konstantīns, Agita
weather-icon
+10° C, vējš 3.13 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Lielā un mazā florbola scenārijos skan baušķenieku vārds

Latvijas vīriešu florbola izlase 7. un 8. februārī Rīgā sacentās ar Igaunijas valstsvienību un abās spēlēs guva pārliecinošu uzvaru – attiecīgi 12:2 un 9:3.

Latvijas vīriešu florbola izlase 7. un 8. februārī Rīgā sacentās ar Igaunijas valstsvienību un abās spēlēs guva pārliecinošu uzvaru – attiecīgi 12:2 un 9:3.
Mūsu valsts florbola izlases galvenais treneris ir baušķenieks Normunds Grunckis, viņš veiksmīgi vadīja sportistus cīņā.
Latvijas Florbola savienības prezidents Alfrēds Kundziņš pēc abām spēlēm “Bauskas Dzīvei” sacīja: “Ziemeļu kaimiņi tikai pirmajā periodā spēja turēties pretī mūsu spēlētājiem. Man prieks, ka galvenais treneris abās cīņās izmantoja visus izlases kandidātus un viņi rādīja labu sniegumu. Pārsteigums bija baušķenieks Andis Levītis, par kura vietu pieaugušo izlasē es šaubījos. Spēlē ar igauņiem viņš bija lielisks.”
Vairāki sporta draugi ir interesējušies, kāpēc viena no šīm spēlēm nevarēja risināties Bauskā. A. Kundziņš skaidroja: “Diemžēl sporta namā “Mēmele” nav sintētiskā grīdas seguma, kas šāda mēroga mačos ir svarīgs. Taču galvenais – florbola bortu kvalitāte vairs neatbilst starptautisku sacensību prasībām. Kaut arī Bauskā ir daudz grīdas bumbas spēles līdzjutēju, man viņi jāsarūgtina. Kamēr netiks veikti vajadzīgie uzlabojumi, starptautiskas spēles baušķeniekiem nebūs iespējams vērot.”
“Bauskas Dzīve” jau rakstīja par spēli ar Cēsu “Lekringu”, kas tika pārtraukta piecas minūtes pirms beigām, kad “Bauskas klēts 1” bija vadībā 5:4. Kāda persona tobrīd paziņoja, ka sporta namā “Mēmele” ir ievietots spridzeklis. Pēc pārbaudes šis fakts neapstiprinājās. 12. februārī Latvijas Florbola savienības valdes sēdē izskatīs šo neparasto situāciju. A. Kundziņš sacīja, ka, ņemot vērā Latvijas speciālistu viedokli un ārvalstu speciālistu rekomendācijas, iespējams, būs jāorganizē pārspēle.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.