Ceturtdiena, 18. decembris
Kristaps, Kristofers, Krists, Klinta, Kristers
weather-icon
+3° C, vējš 0.45 m/s, R-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Meduskāri nelieši izdemolē bišu dravu

Pagājušā gada nogalē Svitenes pagastā noticis diezgan reti sastopams noziegums – apskādētas bišu dravas.

Pagājušā gada nogalē Svitenes pagastā noticis diezgan reti sastopams noziegums – apskādētas bišu dravas.
Informē rajona Policijas nodaļas (RPN) Kriminālpolicijas priekšnieks JURIJS KOVAĻONOKS.
Naktī uz 7. janvāri Iecavā, Edvarta Virzas ielā, no neaizslēgtas kūts nozagta ap 50 kilogramu smaga cūka.
7. janvārī ap plkst. 7.15 Īslīces pagasta Bērzkalnos automašīnas BMW-320 īpašnieks konstatēja, ka braucamrīkam bojātas durvis un nozagta automagnetola.
Naktī uz 8. janvāri Bauskā, no garāžas Lauku ielā, nozagta automašīna «Volkswagen Passat» tumši zilā krāsā, valsts numurs HZ 8938. Īpašas pazīmes – uz auto durvīm uzraksts «Mūsa».
8. janvārī RCS uzņemšanas nodaļa informēja policiju, ka slimnīcā nogādāts vīrietis (dzimis 1947. gadā) ar smagu miesas bojājumu – durtu brūci vēderā. Sākotnēji cietušais apgalvoja, ka viņam Rīgas ielā uzbrukuši divi vīrieši. Policijai izdevies noskaidrot, ka tajā pašā dienā skandāla laikā cietušā vīrieša civilsieva viņu sadūrusi.
9. janvārī RPN reģistrētas divas zādzības no bišu dravas Svitenes pagastā. Vienā gadījumā no lauku mājām nozagtas četras bišu saimes (zādzība notikusi laikā no 23. līdz 25. decembrim), otrā gadījumā (laikā no 11. līdz 25. decembrim) kādās mājās izdemolēta drava un nozagts medus, saimniekam nodarot materiālos zaudējumus ap 580 latu apmērā.
RPN Kriminālpolicija nule kā ierosinājusi divas krimināllietas par kontrabandu. Laikposmā no 1996. līdz 1997. gadam Grenctāles robežkontroles postenī noformēti dokumenti divām augļu, gaļas un dārzeņu eksportkravām, kas pēc tam palika Latvijā. Notiek izmeklēšana.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.