Trešdiena, 25. marts
Māra, Mārīte, Marita, Mare, Ģedimins
weather-icon
+7° C, vējš 1.34 m/s, DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Mūsu valsts uzņēmēji grib sadarboties ar Krieviju

Laikraksta «Bauskas Dzīve» divi žurnālisti no 19. līdz 26. septembrim piedalās Latvijas uzņēmēju ekonomiskās misijas braucienā uz Pievolgu.

Laikraksta «Bauskas Dzīve» divi žurnālisti no 19. līdz 26. septembrim piedalās Latvijas uzņēmēju ekonomiskās misijas braucienā uz Pievolgu.
Misiju rīko Ekonomikas ministrija un Zemkopības ministrija sadarbībā ar LR vēstniecību Krievijā.
Pieteikuma anketās Latvijas uzņēmēji, kuri pārstāv pārtikas, ķīmiskās un vieglās rūpniecības un mašīnbūves nozari, izteikuši konkrētus tikšanās priekšlikumus ar Krievijas uzņēmējiem. Ekonomiskā misija apmeklēs Saratovas, Ņižņijnovgorodas, Samāras apgabalu un Tatarstānas Republiku. Delegācijai paredzētas sarunas ar pilsētu un apgabalu administrāciju vadītājiem, kā arī lietišķas tikšanās ar uzņēmējiem.
Vēlēšanos piedalīties ekonomiskajā misijā izteikuši Latvijas 25 uzņēmumu vadītāji. Kopā ar viņiem uz Pievolgu dosies arī zemkopības ministrs Aigars Kalvītis, LR vēstnieks Krievijā Imants Daudišs un citas amatpersonas.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.