Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Bauskas brigādes darbinieki 1. maija rītā pilsētas Jaunajos kapos no akas izcēluši tajā iekritušu 76 gadus vecu baušķenieku.
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Bauskas brigādes darbinieki 1. maija rītā pilsētas Jaunajos kapos no akas izcēluši tajā iekritušu 76 gadus vecu baušķenieku.
VUGD Bauskas brigādes dispečere Iveta Žurevska informē, ka glābēji izsaukumu saņēmuši plkst. 8.31. Cietušo piestiprinot ar virvi pie glābēja, vīrietis izcelts no akas un nogādāts mediķu rokās.
Pašlaik sirmgalvis ārstējas Bauskas slimnīcas ķirurģijas nodaļā. Ķirurgs Armands Pilickis “Bauskas Dzīvei” apliecināja, ka vīrietis dzīvībai bīstamas traumas nav guvis. Cietušajam konstatēts kreisā apakšstilba lūzums, kādu laiku viņš turpinās ārstēties slimnīcā.
Ugunsgrēkā 29. aprīļa pēcpusdienā cietusi kāda māja Viesturu pagasta Bērstelē.
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Bauskas brigādes dispečere Inese Šiltere informē, ka liesmas izpostījušas dzīvojamās mājas bēniņus apmēram 24 kvadrātmetru platībā. Brigādes komandiera vietnieks Jānis Ķērpis precizē, ka bēniņos bijis daudz vecu mantu, tie nav bijuši ugunsdroši. Precīzs iemesls, kāpēc ugunsgrēks izcēlies, vēl tiek noskaidrots.