Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekiem 14. februārī daudz pūļu nācies veltīt, lai palīdzētu izvilkt grāvjos ieslīdējušas un sniega kupenās iestigušas automašīnas.
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbiniekiem 14. februārī daudz pūļu nācies veltīt, lai palīdzētu izvilkt grāvjos ieslīdējušas un sniega kupenās iestigušas automašīnas.
Tā liecina VUGD operatīvā informācija.
Ap pulksten 8 Rīgas rajona Stopiņu pagastā, uz Tallinas apvedceļa, VUGD darbinieki palīdzēja novilkt automobili no slidena ceļa posma. Ap pulksten 14 Valkas rajona Jercēnu pagastā automašīnu nācies izvilkt no grāvja. Tāda palīdzība bijusi nepieciešama arī Aizkraukles rajona Kokneses pagastā un 15. februārī no rīta Cēsu rajona Priekuļos.
Arī Latgalē VUGD darbinieki līdzējuši izvilkt sniega kupenās iestigušus auto. 15. februārī agrā rīta stundā no sniega kupenas izkustināta automašīna Rēzeknē, Kosmonautu ielā 13, kā arī Jēkabpils rajona Saukas pagasta «Grīvās». Rēzeknē automašīnas no sniega kupenām vilktas ārā arī 14. februārī.
Kā aģentūra LETA uzzināja Latvijas Autoceļu direkcijā, braukšanas apstākļi uz autoceļiem vakar, 16. februārī, lielākoties bijuši apmierinoši.