Sestdiena, 28. marts
Gustavs, Gusts, Tālrīts, Saulis
weather-icon
+2° C, vējš 1.17 m/s, R-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Pašvaldības nākamgad izmantos mērķdotācijas

No nākamgad plānotām mērķdotācijām pašvaldībām lielāko daļu paredzēts izmantot vides aizsardzībai un reģionālajai attīstībai, liecina Ministru kabinetā iesniegtais Valsts investīciju programmas 2001. – 2003. gadam projekts.

No nākamgad plānotām mērķdotācijām pašvaldībām lielāko daļu paredzēts izmantot vides aizsardzībai un reģionālajai attīstībai, liecina Ministru kabinetā iesniegtais Valsts investīciju programmas 2001. – 2003. gadam projekts.
No kopējā mērķdotāciju pašvaldībām apjoma – 86,442 miljoniem latu – vides aizsardzībai un reģionālajai attīstībai kopumā plānots piešķirt 60,273 miljonus latu. Savukārt no tiem lielākā daļa paredzēta ūdensapgādes pilnveidošanai – 31,443 miljoni latu, no kuriem lielāko daļu izmantos Rīgas ūdens un apkārtējās vides projekta otrajai fāzei – 5,270 miljonu latu, kā arī Ventspils pilsētas ūdenssaimniecības attīstībai – 4,083 miljoni latu.
Mērķdotācijās pašvaldībām enerģētikas nozarei plānots piešķirt 3,554 miljonus latu, labklājībai – 1,972 miljonus latu, izglītībai un zinātnei – 9,334 miljonus latu, satiksmei – 10,309 miljonus latu.
Kopējais Valsts investīciju programmas apjoms nākamgad plānots 227,650 miljonu latu.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.