Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+6° C, vējš 1.34 m/s, D-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Pieci hokeja lietpratēji konkursā iegūst vienādu punktu skaitu

«Bauskas Dzīves» rīkotajā hokeja prognožu konkursā piedalījās 26 interesenti. Pieci dalībnieki savāca vienādu punktu skaitu – desmit.

«Bauskas Dzīves» rīkotajā hokeja prognožu konkursā piedalījās 26 interesenti. Pieci dalībnieki savāca vienādu punktu skaitu – desmit.
Redakcijas balvas – grāmatas – saņems baušķenieki Arnis Korņenkovs, A. un L. Simsones, Andis Vanags no Iecavas un Agnis Koks no Vecsaules. Balvas aizsūtīsim pa pastu.
Pareizi atbildot uz sešiem jautājumiem, bija iespējams savākt 30 punktu. Tikai viens konkursa dalībnieks – Agnis Koks – pareizi atbildēja uz pirmo jautājumu un pateica, kurš Latvijas izlases hokejists iegūs pirmos vārtus. Neviens nebija gaidījis un paredzējis Latvijas komandas tādu sagrāvi spēlē ar Somiju. Viena pareiza abilde bija uz trešo jautājumu. Baušķenieks Mārtiņš Untāls paredzēja, ka Latvija spēlē ar Krieviju iegūs piecus vārtus. Daudzi dalībnieki nekļūdīgi uzminēja, kuras valsts vienība kļūs par pasaules čempioni – Zviedrija. Arī piektais un sestais jautājums nesagādāja grūtības – rezultatīvākais spēlētājs Latvijas izlasē bija Oļegs Znaroks, Latvijas izlase Šveicē izcīnīja 9. vietu.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.