Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, A vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Piedāvā brīvpusdienas 50 cilvēkiem

Katru svētdienu Bauskas Vasarsvētku draudzē bezmaksas pusdienas saņem vairāk nekā 50 dažāda vecuma cilvēku no trūcīgajām ģimenēm.

Katru svētdienu Bauskas Vasarsvētku draudzē bezmaksas pusdienas saņem vairāk nekā 50 dažāda vecuma cilvēku no trūcīgajām ģimenēm.
Brīvpusdienas draudzē sāka izsniegt 1996. gada rudenī. Tolaik šo iespēju izmantoja 10 līdz 15 baušķenieku. Nodibināti sakari ar dažādām kristīgajām organizācijām un draudzēm ārzemēs. Vasarsvētku draudzes locekļi un viņu ģimenes regulāri saņem humānās palīdzības apģērbu sūtījumus. Bērniem ik svētdienu tiek dāvināti saldumu sainīši.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.