Vecsauliešu Ilonas Dunkules un Daira Vackara ģimenē 5. februārī plkst. 0.35 piedzima meitiņa Jogita. Māmiņa pateicas dr. Ļubovai Gusačenko un vecmātei Pārslai Blaudumai par meitiņas saņemšanu.
Vecsauliešu Ilonas Dunkules un Daira Vackara ģimenē 5. februārī plkst. 0.35 piedzima meitiņa Jogita. Māmiņa pateicas dr. Ļubovai Gusačenko un vecmātei Pārslai Blaudumai par meitiņas saņemšanu.
Solvitas un Tāļa Purgaiļu ģimenē (no Vecsaules) 1. februārī plkst. 14.40 savas dzīves pirmo lapu atšķīra dēliņš. Viņam jau ir māsiņa Lelde. Māmiņa saka mīļu paldies vecmātei Inesei Majorei par puisīša saņemšanu.
Kristīnes un Jāņa Lauriņu ģimenē (no Vecumniekiem) 2. februārī plkst. 20.30 sevi pieteica dēliņš Jānis. Viņam jau ir māsiņas Laila un Guna. Māmiņa sirsnīgi pateicas dr. Allai Hačikjanai un vecmātei Vitai Siliņai par Jānīša saņemšanu.
Iecavnieku Lienes un Edgara Onzulu ģimenē 3. februārī plkst. 18.40 ieradās trešais bērniņš – meitiņa Anna Emīlija. Ģimenē jau aug bērni Katrīna un Kārlis. Māmiņa mīļi pateicas dr. Melitai Davidonei un vecmātei Guntai Zellei par meitiņas saņemšanu.
Baušķenieku Kristīnes Kaņepes un Andra Paškevica ģimenē 3. februārī plkst. 11.10 ieradās ļoti gaidītā meitiņa Līga. Viņai jau ir brālītis Jānis. Par meitiņas saņemšanu māmiņa saka mīļu paldies vecmātei Guntai Zellei.