Bārbeles pagastā pie Rukšu ezera piektdien, 11. jūnijā, motokrosa veterāns Rolands Štendenbergs rīko sacensības motobraucējiem 50 un 60 kubikcentimetru klasē.
Bārbeles pagastā pie Rukšu ezera piektdien, 11. jūnijā, motokrosa veterāns Rolands Štendenbergs rīko sacensības motobraucējiem 50 un 60 kubikcentimetru klasē. Ap plkst. 17 notiks pirmie treniņbraucieni, bet plkst. 18 sāksies sacensības. R. Štendenbergs domā, ka tajās varētu piedalīties ap 30 jauno motobraucēju.
50 kubikcentimetru klasē atsevišķi startēs iesācēji un sacensībās jau rūdītie puikas. Atšķirībā no sacensībām pērn, kad trases garums bija nepilni 400 metru, šogad trase ir par aptuveni 150 metriem garāka.
Piektdien varēs turēt īkšķus par sešgadīgo bārbelieti Andri Štendenbergu, kurš uzrādījis atzīstamus rezultātus cīņās ar «spicākajiem» braucējiem Latvijā un arī aiz tās robežām.