Rajona Padomes Attīstības un plānošanas nodaļa vakar, 4. februārī, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā iesniedza pieteikumu mērķdotācijai, kas ļautu sākt darbu autoceļa «Zemgales josta»(Annenieki–Bauska–Jaunjelgava) projektā.
Rajona Padomes Attīstības un plānošanas nodaļa vakar, 4. februārī, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā iesniedza pieteikumu mērķdotācijai, kas ļautu sākt darbu autoceļa «Zemgales josta»(Annenieki–Bauska–Jaunjelgava) projektā. Tā izstrāde iecerēta reģionālo autoceļu attīstības programmas 1999. – 2008. gadam ietvaros.
Bauskas rajona Padomei kā projekta koordinatoram gatavību sadarboties ir apliecinājusi Tukuma, Dobeles, Jelgavas, Aizkraukles un Ogres rajona Padome.