Lēmuma projekts par valsts investīciju 2001. gada programmas projektu «Bauskas pilsētas centralizētās siltumapgādes sistēmas rekonstrukcijas otrā kārta» tika apstiprināts vakar, 26. jūlijā, Bauskas Domes kārtējā sēdē.
Lēmuma projekts par valsts investīciju 2001. gada programmas projektu «Bauskas pilsētas centralizētās siltumapgādes sistēmas rekonstrukcijas otrā kārta» tika apstiprināts vakar, 26. jūlijā, Bauskas Domes kārtējā sēdē. Šis ir siltumtīklu un siltummezglu rekonstrukcijas tehniskais projekts. «Tiks izsludināts konkurss par iekārtu piegādi un celtniecību. Projekta realizācijas konkrētas izmaksas būs zināmas tikai pēc konkursa rezultātu izvērtēšanas,» informēja pilsētas Domes izpilddirektors Jānis Mičulis. Viņš stāstīja, ka tehniskais projekts paredz veikt siltumtrašu maiņu aptuveni 1,5 kilometru garumā Bauskas pilsētā un tas ir saskaņots ar visām nepieciešamajām institūcijām.
Pēc Domes priekšsēdētājas Ārijas Gailes ierosinājuma protokolā tika ierakstīts ikviena deputāta balsojums. Šāda prasība tika izteikta tāpēc, ka jautājums izskatīts jau vairākkārt un tas ir svarīgs pilsētai. Visi desmit klātesošie deputāti nobalsoja «par». Sēdē nebija domnieces Lidijas Altbergas, viņa ir atvaļinājumā.