Trešdiena, 22. aprīlis
Armands, Armanda
weather-icon
+2° C, vējš 1.53 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Policija pieskatīs autovadītājus

Tradicionāli Līgo svētku brīvdienās papildu darbs paredzēts ceļu policistiem. Šādu kārtību diemžēl nosaka pēdējo gadu bēdīgā pieredze, kad tieši Jāņu dienas kļuvušas par satiksmes negadījumu gada kulmināciju.

Tradicionāli Līgo svētku brīvdienās papildu darbs paredzēts ceļu policistiem. Šādu kārtību diemžēl nosaka pēdējo gadu bēdīgā pieredze, kad tieši Jāņu dienas kļuvušas par satiksmes negadījumu gada kulmināciju.
Ceļu policija Jāņu brīvdienās pastiprinās autovadītāju kontroli, televīzijā rādīs reklāmas klipus, lai novērstu autovadītāju braukšanu reibumā un neatkārtotos 2000. gada traģiskā pieredze. Tad avārijās vasaras saulgriežos gāja bojā 26 cilvēki. Šogad piecos mēnešos valstī reģistrēti 19745 ceļu satiksmes negadījumi – par 2968 vairāk nekā pērn šajā laikā.
Iekšlietu ministrs Ēriks Jēkabsons uzsver, ka vadītājs, kurš, būdams alkohola reibumā, sēžas pie stūres, ir potenciāls slepkava. No šodienas, 22. jūnija, uz visiem Latvijas autoceļiem policija dežurēs pastiprinātā režīmā un kontrolēs, lai autovadītāji nebrauktu iereibuši. Ceļu policijas priekšnieks Visvaldis Puķīte informē, ka šogad par braukšanu alkohola reibumā jau sodīts vairāk nekā 560 autovadītāju.
Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Aivars Grigulis stāsta, ka brīvdienās papildu darba slodze būs ne tikai ceļu policistiem vien. Gada pirmajos piecos mēnešos valstī izdarīts 24300 noziedzīgu nodarījumu – par 1216 vairāk nekā iepriekšējā gadā. Notikušas 2411 zādzības no dzīvokļiem, 1643 zādzības no automašīnām un 1263 automobiļu zādzības. A. Grigulis aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem, svētku priekos neaizmirst pieskatīt savu īpašumu.
Bauskas rajona Policijas pārvaldes Ceļu policijas priekšnieka vietnieks Aigars Starodubcevs dara zināmu, ka mūsu rajonā brīvdienās papildus dežurēs ceļu policijas ekipāžas. Paredzams, ka arī speciālā izbraukuma rota no Rīgas svētku dienās strādās Bauskas rajonā. “Bauskas Dzīve” 24. jūnijā kopā ar ceļu policistiem iecerējusi piedalīties autovadītāju pārbaudēs. Cerams, ka šīs būs tikai patīkamas tikšanās.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.