Tā īsti attapušies pēc garajām gadu mijas brīvdienām, daudzi Bauskas un rajona iedzīvotāji vecajos, labajos radioaparātos vairs nevarēja sadzirdēt Latvijas Radio 1. programmas raidījumus.
Tā īsti attapušies pēc garajām gadu mijas brīvdienām, daudzi Bauskas un rajona iedzīvotāji vecajos, labajos radioaparātos vairs nevarēja sadzirdēt Latvijas Radio 1. programmas raidījumus. Lai skaidrotu notikušo, uz Bausku jau pirmdien, 7. janvārī, bija atsteidzies Latvijas Radio ģenerāldirektors Dzintris Kolāts.
Izzinot situāciju, uzklausot vietējo amatpersonu un iedzīvotāju viedokli, Dz. Kolāta secinājums ir nepārprotams – Latvijas Radio vidējos viļņos turpmāk vairs noteikti neraidīs, līdz ar to simtiem VEF, «Spīdolu», «Sokilu» un līdzīgu padomju laika ražojumu mūžs neatgriezeniski beidzies. Ko darīt? Bērni varētu sagādāt patīkamu un ne pārāk dārgu dāvanu vecākiem, nopērkot jaunāka modeļa radioaparātu ar FM diapazonu, turīgākie kaimiņi, arī pašvaldības – pārsteigt vientuļniekus vai kuplās ģimenes. Kāds, jaunāku aparātu iegādājies, veco varētu atdot trūcīgajiem ar pašvaldības starpniecību.