Jelgavā šodien, 25. oktobrī, ieliks pamatakmeni jaunam SIA «Kesko Agro Latvija» tirdzniecības un klientu servisa centram, aģentūru LETA informēja sabiedrības mārketinga speciāliste Dace Judina.
Jelgavā šodien, 25. oktobrī, ieliks pamatakmeni jaunam SIA “Kesko Agro Latvija” tirdzniecības un klientu servisa centram, aģentūru LETA informēja sabiedrības mārketinga speciāliste Dace Judina. Viņa norāda, ka Jelgavā tiks izveidots lielākais lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības un klientu servisa centrs ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. “Kesko” to uzskata par piemēru šādu centru veidošanā Baltijas reģionā.
Šajā vasarā Rīgā sāka būvēt administrācijas un “Kesko Machinery” klientu servisa centru, kas būs lielākais celtniecības un komunālās tehnikas pārdošanas un klientu servisa centrs Baltijā. Abus jaunos centrus plānots atklāt 2007. gadā. Šī gada oktobrī uzņēmumā strādā 212 darbinieku.
“Kesko Agro Latvija” ir Somijas koncerna “Kesko” meitasuzņēmums, kas Latvijas tirgū strādā kopš 1999. gada rudens.