Piektdiena, 10. aprīlis
Anita, Anitra, Zīle, Annika
weather-icon
+4° C, vējš 2.39 m/s, ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Satiksme kļuvusi ērtāka un drošāka

26. septembrī tika atklāta satiksme pār izremontēto tiltu Vecsaules pagasta centrā. SIA «M.A. taka», kas veica remontu šajā objektā, strādāja visu vasaru un iekļāvās termiņā.

26. septembrī tika atklāta satiksme pār izremontēto tiltu Vecsaules pagasta centrā. SIA «M.A. taka», kas veica remontu šajā objektā, strādāja visu vasaru un iekļāvās termiņā. Uzdevums tomēr bija sarežģītāks, nekā šķita sākumā, atzīst darbu vadītājs, ilggadējs tiltu būves speciālists Andris Vaserbergs. Vecsaules strautā izveidots 18,3 metrus garš monolīta betona tunelis. Tiltu būvētājs sacīja, ka remonta gaitā radusies laba sadarbība ar vietējo pašvaldību, kas bijusi atsaucīga, nodrošinājusi dažādus nepieciešamos materiālus, lai tie nebūtu jāved no tālienes. A. Vaserbergs uzskata, ka arī autobraucēji parādījuši sapratni un nav kurnējuši par satiksmes apgrūtinājumu.
Pagasta padomes priekšsēdētājs Juris Cielavs pozitīvi vērtē brigādes paveikto un priecājas, ka satiksme tagad ir droša.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.