Piektdiena, 27. marts
Gustavs, Gusts, Tālrīts, Saulis
weather-icon
+1° C, vējš 1.97 m/s, D-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Sertificēta klīnisko izmeklējumu laboratorija

Bauskas slimnīcas klīnisko izmeklējumu laboratoriju 15. februārī apmeklējusi sertifikācijas komisija.

Bauskas slimnīcas klīnisko izmeklējumu laboratoriju 15. februārī apmeklējusi sertifikācijas komisija. Izvērtējot materiāli tehnisko nodrošinājumu un sagatavoto dokumentāciju, speciālisti atzinīgi novērtējuši nodrošināto pakalpojumu apjomu un kvalitāti. Tas pa- nākts, iegādājoties mūsdienīgu aparatūru. Arī telpas 1999. gadā tika izremontētas.
Laboratorijā strādā deviņi darbinieki, kuriem ir vidējā speciālā izglītība. Tās vadītāja ārste Rita Lībiete vēsta, ka izmeklējumu rezultāti iegūstami laikā no piecām minūtēm līdz vienai stundai. Tagad Bauskā veic arī hormonu līmeņa noteikšanu.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.