Laikraksta 20. augusta numurā publikācijā «Vai jāiznīcina pēdējie vēstures liecinieki?» (2. lappuse) bija pausta neizpratne par Pasta ielas bruģa iznīcināšanu.
Laikraksta 20. augusta numurā publikācijā «Vai jāiznīcina pēdējie vēstures liecinieki?» (2. lappuse) bija pausta neizpratne par Pasta ielas bruģa iznīcināšanu. Esam saņēmuši SIA «Lattelekom» komentāru.
«Sabiedrība «Lattelekom» piekrīt raksta autoram, ka jācenšas pēc iespējas saglabāt mūsu vēstures liecības nākamajām paaudzēm, kā arī jārūpējas par savas pilsētas izskatu, jo īpaši tās jubilejas gadā.
Kā jau Bauskas iedzīvotāji būs ievērojuši, pašlaik notiek vērienīgi Mēmeles tilta rekonstrukcijas darbi saskaņā ar PHARE projektu. Tā kā rekonstrukcija skar arī sakaru komunikācijas, kas līdz šim atradās uz Mēmeles tilta, projekta vadībai bija jādomā par to pārvietošanu uz citu vietu. Saskaņā ar PHARE projektu, jauno komunikāciju izbūve skāra arī rakstā pieminēto Pasta ielas posmu, kas pēc darbu pabeigšanas tiks sakārtots atbilstoši PHARE projekta prasībām.
Iespējams, ka ne vienu vien baušķenieku interesēja pāris ūdenslīdēju aktīvā darbošanās Mēmeles upes gultnē, kad tika veikti priekšdarbi sakaru komunikāciju ieguldīšanai. Jāuzsver, ka Bauska ir vienīgā vieta Latvijā, kur sakaru kabeļi iet caur upes dolomīta gultni.
Uzņēmums «Lattelekom» nenoniecina Bauskas vēsturi, bet priecājas par iespēju piedalīties pilsētas attīstībā un sakopšanā, kā arī atbalsta vēstures liecību saglabāšanu nākamajām paaudzēm.
Ar cieņu –
SIA «Lattelekom»
Ārējo attiecību nodaļa»