Sestdiena, 2. maijs
Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds
weather-icon
+19° C, vējš 4.02 m/s, R-ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Skanēs mācību trauksme

Trauksmes sirēna, kas uzstādīta Bauskā, virs 2. vidusskolas, skanēs 18. maijā. Tā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka palīdze Inga Vetere.

Trauksmes sirēna, kas uzstādīta Bauskā, virs 2. vidusskolas, skanēs 18. maijā. Tā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka palīdze Inga Vetere. Tas tiks darīts tādēļ, lai pārbaudītu trauksmes sirēnu tehnisko gatavību un skaņas signāla dzirdamību. “Šajā dienā iedzīvotājiem nav pamata satraukties un nekāda turpmākā rīcība nav nepieciešama,” tā I. Vetere.
Sirēnas paredzētas iedzīvotāju ātrai brīdināšanai par ārkārtējām situācijām. Izdzirdot signālu, iedzīvotājiem jāklausās radio vai jāieslēdz televizors, kur tiks pārraidīta informācija par iespējamo apdraudējumu un rekomendācijas par vēlamiem aizsardzības pasākumiem.
Latvijā ir uzstādītas 59 rotējošās elektromehāniskās sirēnas, no tām 20 atrodas rajonu centros.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.