Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī atvērta izstāde «Latvijas Republikas policija: 1918 – 1940». Tajā atspoguļota Latvijas policijas tapšana un tās struktūru attīstība. Ekspozīciju atklāja vēsturnieks, Valsts policijas darbinieks Alvils Zauers un Valsts policijas Bauskas iecirkņa priekšnieks Ainars Stankevics. Uz izstādes atklāšanu bija sapulcējušās pārsvarā policistes. Kā uzsvēra A. Zauers: «Toreiz gan dāmu uzplečos vēl nebija.»
Izstādi Bauskas iecirknī varēs apskatīt divas dienas – 8. aprīlī no plkst. 10 līdz 12 un 9. aprīlī no plkst. 10 līdz 12 policijas ēkas 2. stāva zālē.
Var iepazīt interesantus arhīvu materiālus 15 stendos, lasīt par laupītāju Kaupēnu, kurš darbojies mūspusē, skatīt, kā policija laika gaitā ir mainījusies, piemēram, kādas policijas vienības tikušas izveidotas, kādi izskatījās formastērpi un kā tika organizēta starptautiskā sadarbība.