Otrdiena, 7. aprīlis
Zina, Zinaīda, Helmuts
weather-icon
+2° C, vējš 1.34 m/s, R-ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Slakteris tiekas ar Krievijas lauksaimniecības ministru

Zemkopības ministrs Atis Slakteris, kurš Berlīnē piedalās ikgadējā Austrumu un Rietumu agrārajā forumā, ir ticies ar Krievijas lauksaimniecības ministru Alekseju Gordejevu.

Zemkopības ministrs Atis Slakteris, kurš Berlīnē piedalās ikgadējā Austrumu un Rietumu agrārajā forumā, ir ticies ar Krievijas lauksaimniecības ministru Alekseju Gordejevu. Par to BNS informēja Zemkopības ministrijā, norādot, ka tikšanās laikā tikusi apspriesta iespējamā Krievijas ministra vizīte Latvijā, kā arī starpministriju līguma noslēgšana. Tāpat Slakteris ir ticies ar Vācijas Brandenburgas pavalsts lauksaimniecības ministru Volfgangu Birtleru, ar kuru pārrunāti divpusējie sadarbības projekti. Īpaši apspriests jautājums par iespēju sadarboties mārketinga jomā, kas saistīts ar kvalitatīvu preču popularizēšanu.
Jau vēstīts, ka Slakteris piedalās agrārajā forumā «Zaļā nedēļa», kas katru gadu notiek Berlīnē un tiek uzskatīts par vienu no lielākajām Eiropas lauksaimniecības sanāksmēm.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.