Latvijas bērnu invalīdu sporta svētku dalībnieki 2. jūnijā bijuši arī 29 bērni invalīdi no Bauskas.
Latvijas bērnu invalīdu sporta svētku dalībnieki 2. jūnijā bijuši arī 29 bērni invalīdi no Bauskas.
Sacensības notika Ozolnieku sporta centrā Jelgavas rajonā. Mūsu rajona pārstāvjus turp doties rosināja asociācijas «Rūpju bērns» Bauskas nodaļas vadītāja Auguste Dirmante. Dalībniekus pavadīja 18 pieaugušo.
Šie bija jau 10. sporta svētki, bērnu un jauniešu invalīdu sporta svētku tradīcijas tiek turpinātas, «Bauskas Dzīvei» stāstīja A. Dirmante.
Šajās sacensībās piedalījušies dalībnieki ar kustību un garīgiem traucējumiem vecumā no septiņiem līdz 25 gadiem. Viņi mērojās spēkiem pielāgotos sporta veidos. Varēja izvēlēties, kādus uzdevumus veikt, piedalīties dažādās stafetēs, censties izpildīt vieglatlētikas, basketbola elementus, spēlēt šahu un dambreti.
No visas Latvijas šajās sacensībās piedalījās 471 bērns. Viņi ne tikai iesaistījās parādē un sacensībās, bet varēja vērot Jelgavas pilsētas un rajona bērnu – dziedātāju un dejotāju – uzstāšanos, piedalīties zīmējumu konkursā «Sapņu lidojums».
Īslīcietis Vadims Nikodoms, 12 gadu vecs zēns, būs viens no sešiem Latvijas bērniem invalīdiem, kuri jūlijā dosies uz starptautisko nometni Beļģijā, piebilda A. Dirmante.