Bauskas Centrālās bibliotēkas speciāliste Elita Dūmiņa no 17. līdz 19. jūnijam piedalās Latvijas Bibliotekāru biedrības un Latvijas Nacionālās bibliotēkas rīkotajā 5. vasaras seminārā «E-bibliotēka reģionālajā ekonomikas un kultūras stratēģijā».
Bauskas Centrālās bibliotēkas speciāliste Elita Dūmiņa no 17. līdz 19. jūnijam piedalās Latvijas Bibliotekāru biedrības un Latvijas Nacionālās bibliotēkas rīkotajā 5. vasaras seminārā «E-bibliotēka (elektroniskā bibliotēka) reģionālajā ekonomikas un kultūras stratēģijā». Par to informē Centrālās bibliotēkas direktore Baiba Tormane.
Semināra dalībnieki ir valsts publisko un zinātnisko bibliotēku speciālisti, Vidzemes rajonu un pilsētu pašvaldību pārstāvji, Latvijas Pašvaldību savienības un Finanšu ministrijas speciālisti.
Semināra sesijās iekļauti referāti un ziņojumi par aktuāliem bibliotēku darba attīstības tematiem, par Eiropas Savienības struktūrfondu izmantošanas perspektīvām un jauno tehnoloģiju izmantošanu. Par elektronisko informācijas līdzekļu ieviešanu lauku bibliotēkās nesen tika spriests arī Latvijas pagastu bibliotekāru kārtējā kongresā, kurā piedalījās vairākas Bauskas rajona pārstāves.