Sestdiena, 4. aprīlis
Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
weather-icon
+3° C, vējš 1.34 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Sveicam visus, kuri šīs nedēļas nogalē svin vārdadienu!

Šodien, 16. novembrī, vārdadienu svin Banga un Glorija.

Šodien, 16. novembrī, vārdadienu svin Banga un Glorija.
BANGA – no latviešu «banga». Vārds reģistrēts Rīgā 1927. gadā. Kalendārā no 1925. gada.
GLORIJA – no latīņu «gloria», kas nozīmē ‘slava, gods’. Pirmoreiz vārds manīts Vidzemē, Alūksnē, 1925. gadā, kalendārā no 1915. gada.
Rīt, 17. novembrī, vārdadiena īsu vārdu īpašniekiem Hugo, Uga un Uģis.
HUGO – no gotu «hug» – ‘domātājs’, senvācu valodā «hugu» nozīmē ‘sirds, prāts, dvēsele, saprašana, griba’. Baznīcas grāmatā Burtniekos minēts 1871. gadā, kalendārā no 1767. gada.
UGA – no vārda Hugo. Pirmoreiz manīts baznīcas grāmatā Rīgā 1895. gadā, kalendārā no 1925. gada.
UĢIS – no Hugo; tēls Raiņa lugā «Indulis un Ārija». Pirmoreiz reģistrēts Rīgā 1937. gadā, kalendārā no 1925. gada.
Svētdien, 18. novembrī, Valsts svētkus reizē ar vārdībām svinēs Aleksandri un Doloresas.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.